افزایش ارتباط و وفاداری

ریکامپای با افزایش ارتباط مشتریان و کاربران سایت باعث افزایش ارتباط و وفاداری کاربران میشود و میتوان به عنوان ابزار CRM از ریکامپای استفاده کرد.

افزایش ارتباط و وفاداری یکی از چالش‌های بزرگ کسب‌وکارهای آنلاین است. این موضوع به شما کمک می‌کند تا مشتریان خود را حفظ کنید، بازخورد مثبت از آن‌ها دریافت کنید، توصیه‌هایی را برای سایت خود جلب کنید و در نهایت فروش خود را افزایش دهید. اما چگونه می‌توانید ارتباط و وفاداری مشتریان خود را بهبود بخشید؟

پاسخ این سوال افزونه ریکامپای است. این افزونه یک ابزار هوشمند برای افزایش ارتباط و وفاداری مشتریان با استفاده از هوش مصنوعی است. ریکامپای با تحلیل رفتار کاربران و بررسی جستجوهای انجام شده، صفحاتی را به کاربر پیشنهاد می دهد که متناسب با نیاز و علاقه او هستند. به این ترتیب، شما می توانید بازار هدف خود را بهتر بشناسید، نیازها و انتظارات آن ها را درک کنید و پیام های مناسب و جذابی را برای آن ها طراحی کنید.

ریکامپای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایر افزونه های مشابه متمایز می کند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

ریکامپای یک ابزار بازاریابی هوشمند است که به شما کمک می‌کند تحلیل و آنالیز بازار را به سادگی و با کیفیت بالا اجرا کنید. ریکامپای به دو صورت قابل استفاده است:

  1. به صورت SaaS یا نرم‌افزار به عنوان سرویس: در این حالت، شما می‌توانید از طریق پنل ریکامپای به ابزار دسترسی پیدا کنید و با اتصال آن به وب‌سایت خود، از قابلیت‌های آن بهره ببرید. شما نیازی به نصب یا به‌روزرسانی ابزار ندارید و فقط بر اساس میزان استفاده از آن پرداخت می‌کنید.
  2. به صورت افزونه وردپرس: در این حالت، شما می‌توانید افزونه ریکامپای را از فروشگاه ریکامپای خریداری کرده و روی وب‌سایت وردپرسی خود نصب و فعال کنید. این افزونه با تمامی قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس سازگار است و به راحتی قابل تنظیم و شخصی‌سازی است.

ریکامپای با استفاده از هوش مصنوعی، رفتار و علاقمندی کاربران شما را پیش‌بینی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا بخش پیشنهادات وب‌سایت خود را به صورت خودکار و هوشمند مدیریت کنید. ریکامپای باعث می‌شود که کاربران راحت‌تر و سریع‌تر به محصولات یا مطالب موردنظرشان برسند و تمایل بیشتری برای خرید یا مطالعه داشته باشند. ریکامپای راهکاری نوین برای افزایش فروش با تبلیغات هوشمند است.

با ریکامپای، ارتباط و وفاداری مشتریان را تجربه کنید و نتایج شگفت انگیز آن را ببینید.

برای استفاده از خدمات ریکام‌پای فقط کافیست که ثبت نام بکنید و یک کمپین ایجاد کرده سپس طبق مستندات ارائه شده در وبسایت‌تان پیاده‌سازی های لازم را انجام بدهید. همچنین میتوانید که پلاگین وردپرس و ووکامرس ریکامپای را از فروشگاه معتبر ژاکت خریداری کنید و به راحتی در سایت وردپرسی خود نصب و با چند کلیک ساده از خدمات شگفت انگیر ریکامپای بهره‌مند شوید.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.